Veiklos koncepcija

Nuo pat įkūrimo pradžios įmonė investuoja į pažangiai mąstančius žmones, darbo sąlygų gerinimą, progresyvias technologijas, šiuolaikinius įrengimus ir modernius įrankius, siekdama užtikrinti aukštą gaminių kokybę ir darbo kultūrą, vykdyti visus gamtosaugos reikalavimus ir tenkinti klientų poreikius.

Šiuo metu įmonėje galima ne tik pjauti detales iš aliuminio, titano, anglinio, legiruoto ar nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų, keramikos, marmuro, granito, gumos, plastiko, stiklo ir kitų medžiagų bei atlikti lankstymo, mechaninio apdirbimo ir suvirinimo darbus, bet ir pagaminti visą gaminį.

Įmonė, užimanti tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje ir eksportuojanti gaminius į Europos Sąjungos šalis, toliau taikydama pažangiausias technologijas, siekia plėsti gamybą, didinti gaminių ir paslaugų asortimentą bei gerinti kokybę, įdiegti gamybos ir kokybės valdymo sistemas.

MŪSŲ JĖGA – TAI KOKYBĖ, OPERATYVUMAS IR LANKSTUMAS, KVALIFIKUOTI DARBUOTOJAI IR UŽSAKOVŲ POREIKIŲ SUPRATIMAS BEI SIEKIS JUOS LAIKU PATENKINTI.